شناسه خبر :   32578      دوشنبه 18 ارديبهشت 1396 - 12:58
رئیسی: کلید باز شدن قفل کسب و کار دست ماست/ دولت رقیب هراسی نکند

کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه دولت مدام می گوید، دولت قبل، گفت: دولت باید به مردم پاسخ بدهد و رقیب هراسی نکند.

 حجت الاسلام سیدابراهیم رییسی کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری عصر امروز در مصلی شهر اهواز در جمع مردم این شهر اظهار کرد: مردم خوزستان در هشت سال دفاع مقدس اجازه ندادند که یک وجب از خاک این استان مورد تصرف دشمنان قرار بگیرد.  

به گزارش الف پرس به نقل از تسنیم ، وی افزود: خوزستان دارای ثروت های عظیم مادی و نعمت های وسیع خدادادی است. شاید بتوان گفت که خوزستان ثروتمندترین نقطه به لحاظ داشتن ذخایر است.

رییسی ادامه داد: خوزستان دارای منابع عظیم زیر زمینی مانند نفت و گاز و معادن ارزشمند و منابع سرشار آب است. خوزستان به عنوان قطب کشاورزی و صنعتی شناخته می شود.  

وضع موجود در شان مردم و جوانان نیست

نامزد انتخابات در ادامه با بیان اینکه وضع موجود در شان مردم و جوانان نیست، گفت: دولت مدام می گوید، دولت قبل؛ ما گفتیم یک بار با دولت قبل میزگرد بگذارید.  

وی در ادامه با اشاره به رقیب هراسی دولت، گفت: دولت باید به مردم پاسخ بدهد و رقیب هراسی نکند. به برکت حضور مردم و این انقلاب، منافع کوتاه مدت و بلند مدت تامین شود.

رییسی تصریح کرد: به جای رقیب هراسی و طرح مسائل دشمن شاد کن، چرا از پاسخگویی به مردم طفره می روید؟ مردم همه چیز را می فهمند.

نامزد انتخابات ادامه داد: انقلابی بزرگ، حضرت امام و سرداران بزرگ خوزستان هستند. ما کلید باز شدن قفل کسب و کار و مشکلات را مردم و جوانان سلحشور و غیور می دانیم. آنچه سایه جنگ را از سر کشور برداشته، حضور مردم خوزستان در صحنه بوده است.

چرا بخش اقتصادی فضای مجازی را فعال نمی کنید؟

وی افزود: خانواده ای که هیچ درآمدی ندارد، چطور می تواند با ۴۵ هزار تومان زندگی کند؟ ما می خواهیم یارانه دهک های پایین را افزایش دهیم؛ آقایان می گویند نمی شود؛ ما می گوئیم چرا حقوق های نجومی می شود اما این مورد نمی شود؟

رییسی در ادامه با اشاره به لزوم توجه به اقتصاد فضای مجازی گفت: جوانان در فضای مجازی صاحب ایده هستند. در کشور هند دارند در فضای مجازی برنامه نویسی می کنند. چرا فقط به بعد سیاسی فصای مجازی چسبیده اید؟ چرا بخش اقتصادی آن را فعال نمی کنید؟

  نسخه چاپی

اخبار مرتبط
نظرات بیندگان


ارسال نظر

نظر شما

نظر شما بازدید کننده گرامی نسبت به نسخه آزمایشی سایت خبری تحلیلی الف پرس ؟


بسیار عالی
عالی
متوسط
ضعیف