شناسه خبر :   248      سه شبه 15 فروردين 1396 - 17:38
اعلام انصراف دکتراسلام بابانژاد عضو دو دوره شورای شهر بهشهر از کاندیداتوری پنجمین دوره شورای اسلامی بهشهر

به نام خدای زیبائی‌ها

شهروندان عزیز و شریف بهشهر؛

با سلام و احترام و عرض تبریک سال نو و ایام و اعیاد ماه رجب.

آنگونه که استحضار دارید در آستانۀ آزمونی دیگر در مسیر تداوم و استحکام نظام مقدس جمهوری اسلامی قرار داشته و دو انتخابات مهم دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی را در برهه‌ای حساس از زمان در پیش رو داریم. انتخاباتی که تجلی حضور، مصداق واقعی خلق حماسه سیاسی، عرصه تحقق اراده ملت در تعیین سرنوشت خویش و برگ زرین دیگری بر پشتوانه مستحکم نظام اسلامی است.

امید آنکه با دو نگاهِ حضور حداکثری و انتخاب اصلح، به تأسی از آیۀ شریفۀ « إِنَّ اللَّهَ لَا يُغَيِّرُ مَا بِقَوْمٍ حَتَّى يُغَيِّرُوا مَا بِأَنْفُسِهِمْ» خدا حال هیچ قومی را دگرگون نخواهد کرد تا زمانی که خود آن قوم حالشان را تغییر دهند (سورۀ رعد آیه11)، با حضور پرشکوه، با نشاط، هوشمندانه  و انتخابگر، سرنوشت خود را آنگونه که صلاح می‌دانید رقم بزنید. و به توصیۀ معمار کبیر انقلاب عمل نموده که می‌فرماید: «این وظیفه‌ای است الهی، وظیفه‌ای است ملی، وظیفه‌ای است انسانی، وظیفه‌ای است كه ما باید به آن عمل بكنیم همه‌مان باید در انتخابات شركت بكنیم». و به منویات مقام معظم رهبری جامه عمل بپوشانیم که فرموند: «ملّت عزیز ما با شوق و انگیزه وارد بشوند؛ بدانند که سرنوشت کشور دست آنها است، و سعادت این ملّت بستگی دارد به انتخاب آنها؛ هم به اینکه فرد شایسته را انتخاب کنند، هم به اینکه اصلاً وارد مرحله‌ی انتخاب بشوند؛ خود این ورود در مرحله‌ی انتخاب، تأثیر دارد در سعادت کشور». باشد که بر پایه این حضور شکوهمند روح بلند امام عظیم‌الشأن و شهدائ گرانقدر شاد گردد.

اینجانب در طی قریب به سی سال گذشته با حضور در کنار شما شهروندان قدرشناس تمام سعی و تلاش خود را داشته تا در حوزه‌های بهداشت و درمان و عرصۀ شوراهای اسلامی شهر، شهرستان و استان، با افتخار در خدمت شما شهروندان شریف باشم. و تمام همتم آن بود تا آنجا که در توان داشتم در انجام وظایف محوله کوتاهی  نورزم . شاید نیاز به بازگو کردن تک تک خدمات انجام شده در شورا و بهداشت و درمان نباشد. فقط توجه عزیزان را به بخش کوچکی از خدمات در دوران تصدی مسئولیت بیمارستان شامل بازسازی، نوسازی، مرمت و تآمین تجهیزات اساسی و ضروری بیمارستان جلب می‎نمایم. اگرچه مشکلات، محرومیت‌ها و نیازمندی‌های شهر آنقدر گسترده است که شاید این اقدامات قلیل به چشم نیاید. و نیز بر این عقیده‌ام شما شهروندان عزیز در طول سالیان گذشته به خوبی به وظایف خود عمل نموده‌اید. امیدواریم مسئولین در انجام وظایف کوتاهی نکنند.

در پایان ضمن عذرخواهی از محضر عموم شهروندان عزیز، خصوصاً عزیزانی که در دوره‌های سوم و چهارم شورای اسلامی شهر به اینجانب اعتماد کردند، علی الخصوص عزیزانی که طی ماههای اخیر با مراجعات حضوری، تماسهای مکرر و پیامهای محبت‌آمیز مشوق اینجانب در کاندیدا شدن دورۀ پنجم شورای اسلامی شهر بهشهر بوده‌اند ضمن عذرخواهی مجدد و کسب اجازه از همه عزیزان، بنا به مصالحی انصراف خود را از کاندیداتوری پنجمین دورۀ شورای اسلامی بهشهر اعلام می‌نمایم. امید که هر گونه کوتاهی و قصور در انجام خدمت و وظایف محوله را به بزرگواری خود، مورد عفو و بخشش قرار دهید.

خدایا چنان کن سر انجام کار/ تو خشنود باشی و ما رستگار

 

دکتر اسلام بابانژاد - عضو چهارمین دوره شورای اسلامی شهر بهشهر
15 فروردین 1396

  نسخه چاپی

اخبار مرتبط
نظرات بیندگان


ارسال نظر

نظر شما

نظر شما بازدید کننده گرامی نسبت به نسخه آزمایشی سایت خبری تحلیلی الف پرس ؟


بسیار عالی
عالی
متوسط
ضعیف