شناسه خبر :   245      دوشنبه 14 فروردين 1396 - 23:59
فهرست نهایی حاج سهراب جلیلی برای انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی بهشهر

حاج سهراب جلیلی رییس هیت مدیره خیرین مسکن ساز:

به زودی لیست نهایی خود را برای انتخابات شورای شهر اعلام خواهیم کرد

بهشهر در حوزه گردشگری دچار روزمرگی شده است

رونمایی از فهرست نهایی حاج سهراب جلیلی برای انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی بهشهر به معنای داغتر شدن تنور تبلیغات انتخاباتی است. جریان ها و چهره های مطرح در تکاپو هستند تا در لیست جلیلی جای بگیرند.

وی امروز در گفتگو با سایت الف پرس با بیان اینکه به زودی افراد حاضر در لیست نهایی خود را اعلام میکند گفت: در تلاشیم تا لیست مورد نظر متشکل از اقشار مختلف صنفی جامعه باشد، مثل بازاریان، مهندسین، هنرمندان و مهمتر از همه سرمایه گذاران بخش خصوصی، زیرا با توجه به رکود اقتصادی کشور و بهشهر که روزانه شاهد تعطیلی واحدهای صنعتی و عدم توجه جدی به صنعت گردشگر در منطقه هستیم سعی داریم علاوه بر مقوله شهرسازی و مدیریت صحیح شهری توجه خاصی به بحث اشتغال و رونق اقتصادی شهر با بهره جستن از چهره های اقتصادی در شورای شهر داشته باشیم. هر چند ما مردم را به مشارکت هرچه بیشتر پای صندوق های رای فرامی خوانیم و تنها مسیر تاثیر بر آینده را مسیری می دانیم که از حوزه های رای گیری می گذرد.

حاج سهراب جلیلی در ادامه با بررسی مسایل انگیزشی برای ورود گردشگران گفت: مباحث متعددی همچون امنیت، وجود مراکز تفریحی، وجود مراکز گردشگری ، وجود مراکز تاریخی، فرهنگی و... وجود دارد که میتواند گردشگر را به سمت منطقه سوق دهد اما بهشهر علاوه بر نبود مراکز گردشگری مناسب از عدم توجه لازم به ابنیه های تاریخی و مناطق بکر و زیبای طبیعی رنج میبرد. وی با بیان اینکه به نظر می‌رسد تصمیم گیری و تصمیم سازی در حوزه گردشگری در بهشهر دچار روزمرگی شده است افزود: برای جذب گردشگر در شهر باید به دنبال معرفی جاذبه های جدید برای ایرانگردان و جهانگردان بود و نباید فراموش کنیم که ذائقه مسافرت مسافر نوروزی و گردشگر فرهنگی با یکدیگر متفاوت است بنابراین باید در هر دو زمینه بستر لازم را برای مسافر فراهم اورد. وی همچنین نبود جاذبه هایی نظیر آنچه در دیگر شهرها و استان ها وجود دارد اشاره کرد و گفت: خلا تله کابین، باغ پرندگان، هتل پنج ستاره و مکان گردشگری مناسب اسیب بزرگی برای جذب گردشگر در بهشهر میباشد و عدم توجه به این آسیب بهشهر را تنها به یک شهر عبوری برای گردشگران تبدیل کرده است. جلیلی تصریح کرد این آسیب نشان از فاجعه‌ای بزرگ می‌دهد. بهشهر مدت‌هاست صرفاً به عنوان یک نقطه عبوری و با حداقل استفاده از گردشگران روزگار میگذراند چنانکه امروز کمترین نقش از توریستی بودن این شهر در اذهان گردشگران باقی مانده است.

رییس هیت مدیره خیرین مسکن ساز شهرستان بهشهر ‌‌‌‌‌با تاکید بر نقش رسانه‌ها در ارائه ایده و فکر به مدیران و تصمیم گیران حوزه فرهنگی و گردشگری افزود: امروز رسانه ها از نقش صرف انعکاس حرف های مدیران و مسئولان فاصله گرفته اند و به عنوان یک مشاور امین می توانند با ارایه دیدگاه هایی جامع، مدیران را در تصمیم گیری هایی صحیح تر یاری کنند. وی در پایان از رسانه‌ها و اهالی قلم خواست تا به مقوله گردشگری و راه های جذب گردشگر بهشهر نگاهی خاص و ویژه نگاه داشته باشند.

  نسخه چاپی

اخبار مرتبط
نظرات بیندگان


ارسال نظر

نظر شما

نظر شما بازدید کننده گرامی نسبت به نسخه آزمایشی سایت خبری تحلیلی الف پرس ؟


بسیار عالی
عالی
متوسط
ضعیف