شناسه خبر :   233      سه شبه 8 فروردين 1396 - 09:42
گفتگو با صادقعلی سعدی، کاندیدای شورای اسلامی بهشهر

✔️ از پتانسیل همه گروه ها در جهت توسعه شهری استفاده خواهم کرد

✔️ خروجی یک شورای کاربلد، شهری توسعه یافته است

صادقعلی سعدی از محدود افرادی بوده است که در اولین روز زمان ثبت نام در فرمانداری حاضر شد. شخصیتی متواضع و ساده و بی آلایش اما در عین حال کاربلد و با تجربه. وی با تحصیلات و سوابقی مثل  لیسانس حقوق، مدیر عامل شرکت ساختمانی تاسیساتی ایوان بهشهر، رییس انجمن صنفی کارفرمایی پیمانکاران گاز شهرستان بهشهر، از خانواده جانبازان و ایثارگران و رزمنده 8 سال دفاع مقدس، عضو کانون انجمن صنفی گاز استان مازندران، نایب رییس اتحادیه الکترو سیم پیچ بهشهر پا در عرصه انتخابات گذاشت.

 

گفتگوی الف پرس با صادقعلی سعدی در زمان ثبت نام را بخوانید:


هدف و انگیزه شما برای حضور در این عرصه چیست؟

با توجه به توانایی و پتانسیلی که در خود سراغ داشتم پا به عرصه انتخابات گذاشته تا شهرمان را با مشارکت همه شهروندان خصوصا نخبگان و فرهیختگان و مهندسین خواهیم ساخت تا شاهد توسعه شهر باشیم


چه مشکلات و معضلاتی در شهر مشاهده کردید که راغب شدید تا در قامت کاندیدای شورای شهر حضور پیدا کنید؟

مشکلات موجود در حوزه شهری از جمله عدم توسعه پایدار، ساخت و ساز غیر اصولی، عدم توسعه گردشگری باتوجه به جاذبه های گردشگری، وضعیت ترافیک شهری، فراموش شدن زیباسازی شهر و عدم استفاده از تمام ظرفیتهای انسانی و طبیعی در جهت دستیابی به یک شهر آرمانی، دلیل اصلی بنده برای شرکت در انتخابات بوده است


اهم برنامه های شما برای عمران و توسعه بهشهر چیست؟

تدوین برنامه عملیاتی کوتاه مدت و دراز مدت در حوزه توسعه شهری، ساخت و ساز، کاهش ترافیک، توسعه گردشگری و بازسازی مناطق تاریخی، جذب سرمایه گذار، استانی، ملی و خارجی جهت ایجاد اشتغال و توسعه اقتصادی شهر با مشارکت دیگر عزیزان تلاش خواهیم کرد. همچنین در زمینه توسعه و پیشرفت در حوزه اقتصادی ان شاء الله جهت فعال سازی کریدور شمال و جنوب از طریق بندر امیراباد با هماهنگی سایر نهاد اقدام خواهیم کرد.


چه ترکیبی برای همکاری بهتر در شورای پنجم مدنظر شماست؟

در حوزه شهری و شورای شهر وجود افراد صاحب نظر در تمامی زمینه ها و همفکر در جهت توسعه و آبادانی شهر لازم است. بنده نیز سعی خواهم کرد از پتانسیل همه گروه ها در جهت توسعه شهری استفاده نمایم.

 

در بحث مالی (جذب و تامین اعتباراتکه در این چند سال به دلیل عدم دست یابی مناسب به آن اکثر طرحها اجرا نگردیده است چه برنامه ای دارید؟

تلاش خواهیم کرد با تشکیل یک کار گروه ویژه جهت جذب اعتبارات حوزه شهری در سطح استانی و ملی با تدوین یک برنامه جامع قدم خواهیم گذاشت.

 

دخیل کردن گرایشات سیاسی به عملکرد شورا کمک خواهد کرد یا نه ؟

استفاده از نیروهای متعهد , متخصص و کار بلد با گرایشات مختلف که هدف مشترکی در جهت رونق و پیشرفت شهر داشته باشیم لازم است.

 

اگر روزی به این نتیجه برسید که اهداف و برنامه های شما در شورای پنجم قابل اجرا نیست چه تصمیمی خواهید گرفت؟

تردیدی نکنید برای تمامی حوزه ها برنامه عملیاتی و علمی و  اهداف از پیش تعیین شده دارم. بنابر این دلیلی برای به نتیجه نرسیدن وجود ندارد.

 

و کلام آخر؛

حرف آخر اینکه از تمامی همشهریان عزیز تقاضا دارم در انتخابات حضوری فعال داشته و در انتخاب خود به سوابق, طرح و برنامه کاندیدا توجه ویژه داشته باشند تا شورایی متشکل از بهترین افراد باشیم زیرا  خروجی یک شورای کار بلد ,شهری توسعه یافته است.

 

  نسخه چاپی

اخبار مرتبط
نظرات بیندگان


ارسال نظر

نظر شما

نظر شما بازدید کننده گرامی نسبت به نسخه آزمایشی سایت خبری تحلیلی الف پرس ؟


بسیار عالی
عالی
متوسط
ضعیف