شناسه خبر :   214      پنج شنبه 3 فروردين 1396 - 09:49
گفتگو با محسن محمدی، کاندیدای شورای اسلامی بهشهر

بحث کندی پروژه ها بیشتر مربوط به مدیریت منابع و اصلاح قراردادهاست که به دلبل حضور و سابقه بنده در این سمت قابل پیگیری و انجام می باشد.

 

فقط کمی تا مرز سی سالگی فاصله دارد، اما همین چهارسال پیش یعنی اندکی بعد از 25 سالگی در بدو ورود به شورای چهارم با بیش از 3000 رای از راهیابی به ترکیب شورای شهر بازماند.

اما این بار با 4 سال تجربه بیشتر که غالب آن در اداره کل  شهرکهای صنعتی استان مازندران در حوزه های توسعه منابع مالی و سرمایه گذاری، امور قراردادها و پیمان ها، توسعه بازار و امور بین الملل است گا به میدان گذاشته است.

عضو جامعه مهندسی استان است و برنامه های آینده اش پس از ورود به شورا را از همین حالا تدوین کرده است.

اطمینان خاص در حرف هایش وجود دارد و کاملاً امیدوار پا به این عرصه گذاشته است.

 

گفت و گوی  الف پرس با این کاندیدای شورای پنجم میخوانید:

 

هدف و انگیزه شما برای حضور در این عرصه چیست؟

هدف اصلی ورود البته با توجه به آرای دوره چهارم استفاده از پتانسیل های موجود در سطح استان با توجه به پست بنده برای شهر اشرف البلاد می باشد.

 

چه مشکلات و معضلاتی در شهر مشاهده کردید که راغب شوید تا در قامت کاندیدای شورای شهر حضور پیدا کنید؟

مشکل بهشهر با توجه به بحث و بررسی گوناگون جنبه اقتصادی و اشتغال دارد.که البته می توان از طریق تعریف یک خوشه صنعتی برای شهر و نیز ایجاد بازارچه مرزی که از برنامه های سازمان شهرگهای صنعتی می باشد به نتیجه مطلوب رسید

 

اهم برنامه های شما برای عمران و توسعه بهشهر چیست؟

متنوع سازی درآمدهای شهرداری از طریق ایجاد موسسات انتفاعی ،جذب اعتبارات ملی و استانی از طریق افراد صاحب نفوذ، جذب سرمایه گردشگران خارجی و داخلی از طریق اداره کل میراث فرهنگی استان پ اژانس های مسافرتی بین المللی، کمک به ساخت تیزرهای تبلیغاتی از بهشهر و پخش در کشورهای همسایه و ایجاد تورهای مسافرتی، توزیع مناسب امکانات شهری،.....

 

چه ترکیبی برای همکاری بهتر در شورای پنجم مدنظر شماست؟

 ترکیب شورای شهر جوان متخصص و متعهد که از لحاظ انجام کار گروهی شهره باشند و ایجاد همگرایی و وحدت را در شهر سر لوحه کار خویش نمایند.

 

در بحث مالی( جذب و تامین اعتبارات) که در این چندسال به دلیل دست یابی مناسب به ان اکثر طرحها اجرایی نگردیده است چه برنامه ای دارید؟

بحث کندی پر وژه ها بیشتر مربوط به مدیریت منابع و اصلاح قراردادها ست که به دلیل حضور سابقه بنده در این سمت قابل پیگیری و انجام می باشد .همچنین با جذب اعتبارات ملی و استانی و ارتباطات سازمانی در سطح استان و نیز تیجاد تهاتر در شهرداری همانند تجربه موفق شهر ساری به نتایج خوبی دست یافت.

 

دخیل کردن گرایشات سیاسی به عملکرد شورا کمک خواهد کرد یا نه؟

بهتر است این سوال شما را با این مثال پاسخ بگویم ، متاسفانه در کشور ما سیاست به اشتباه به اجرا درامدهو این اختلافات سبب به خظر افتادن منافع ملی شده است.‌بعتر است با استفاده از ظرفیت همه گروه ها تمام توان را صرف کمک به پیشزفت شهر نمود

 

اگر روزی به این نتیجه برسید که اهداف و برنامه های شما در شورای پنجم قابل اجرا نیست چه تصمیمی خواهید گرفت؟

 با توجه به برنامه ریزی دقیق در این حوزه قطعا برنامه های کاربردی و اجرایی را در نظر دارم و هیچ وقت دچار مشکلی در این حوزه نخواهیم شد

 

حرف اخر لطفا.

به نظرم می بایست کاندیداهای محترم در حوزه اقتصادی هم برنامه داشته باشند که البته بنده علاوه بر حوزه مدیریت شهری در بخش اقتصاد هم برنامه مدون دارم.

 

 

  نسخه چاپی

اخبار مرتبط
نظرات بیندگان


ارسال نظر

نظر شما

نظر شما بازدید کننده گرامی نسبت به نسخه آزمایشی سایت خبری تحلیلی الف پرس ؟


بسیار عالی
عالی
متوسط
ضعیف