شناسه خبر :   138      چهارشنبه 4 اسفند 1395 - 22:45
راه اندازی نرم افزار جامع اطلاع رسانی گردشگران شهرستان بهشهر
فرماندار بهشهر: به زودی نرم افزار جامع اطلاع رسانی گردشگران جهت آشنایی بیشتر گردشگران از سایر ظرفیت های شهرستان بهشهر راه اندازی خواهد شد

 

                                             Image result for ‫سجادی فرماندار بهشهر‬‎

نماینده عالی دولت در شهرستان خاطر نشان کرد : ایجاد مراکز اطلاع رسانی مسافران در ورودی شرقی، شهر خلیل شهر و ورودی غربی شهر رستمکلا از سوی شهرداری های آن شهرها جهت تسهیل حضور گردشگران و افزایش ماندگاری آن ها در جهت بهره گیری از این ظرفیت بزرگ حضور گردشگران در ایجاد اشتغال و پویایی اقتصاد تاکید نمودند.

به گزارش الف پرس به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهشهر، اولین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر (ویژه نوروز 95 ) شهرستان بهشهر به ریاست سید خالق سجادی فرماندار شهرستان بهشهر و رییس ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان و با حضور حسنی معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان،حامدی معاون فرماندار بهشهر،اسدی بخشدار مرکزی، آزموده شهردار بهشهر و اعضای این ستاد در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان بهشهر برگزار شد.

فرماندا بهشهردر این جلسه ضمن ابلاغ احکام مسئولین کمیته ها بر برگزاری جلسات کمیته ها و آماده سازی بستر حضور گردشگران در شهرستان تاکید کردند و از جمله تاکیدات اصلی این جلسه، نظارت بر ارائه خدمات از سوی سایر واحدهای خدمات رسان، آماده سازی و نظارت پارک ها، جایگاه های سوخت،نمازخانه ها و سرویس ها بهداشتی بین راهی را تاکید نمودند.

سجادی در این جلسه خاطر نشان کرد: در ایام نوروز با تخلفات،گران فروشی و هرگونه کم کاری از سوی واحدهای ارائه کننده خدمات برخورد جدی از سوی سازمان های مربوطه صورت گیرد ، به گونه ای که مردم در این ایام احساس امنیت و آرامش کنند و از این اقدامات صورت گرفته رضایت کافی داشته باشند.

فرماندار بهشهر گفت:به زودی نرم افزار جامع اطلاع رسانی گردشگران جهت آشنایی بیشتر از ظرفیت های شهرستان بهشهر راه اندازی خواهد شد و خواستار پشتیبانی مالی سایر دستگاهها از طرح مذکور شدند.

سجادی در ادامه بیان کرد: برای آشنایی بیشترگردشگران با فرهنگ مردم منطقه وجاذبه های گردشگری و تاریخی شهرستان برگزاری نمایشگاه های صنایع دستی و هنرهای سنتی در محورهای اصلی پرتردد مسافران با همکاری اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای و دستگاههای فرهنگی مسئول برگزاری این نمایشگاه را خواستار شد.

نماینده عالی دولت در شهرستان خاطر نشان کرد : ایجاد مراکز اطلاع رسانی مسافران در ورودی شرقی، شهر خلیل شهر و ورودی غربی شهر رستمکلا از سوی شهرداری های آن شهرها جهت تسهیل حضور گردشگران و افزایش ماندگاری آن ها در جهت بهره گیری از این ظرفیت بزرگ حضور گردشگران در ایجاد اشتغال و پویایی اقتصاد تاکید نمودند.

حسنی معاون گردشگری ادره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان ضمن تشکر از برگزاری جلسه و استفاده ازظرفیت روستاهها در توسعه بوم گردی تاکید نمودند و همکاری دهیاران و شوراهها و شورای اسلامی روستاهها ی شهرستان بهشهر را در شناسایی ظرفیت های توسعه بوم گردی مهم ارزیابی نمودند.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری در پایان گفت: با توجه به تعداد آثار و ابنیه تاریخی در شضهرستان، از بهشهر به عنوان شهر موزه یاد کردند و گفتند این مهم در دستور کار اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان قرار دارد.

  نسخه چاپی

اخبار مرتبط
نظرات بیندگان


ارسال نظر

نظر شما

نظر شما بازدید کننده گرامی نسبت به نسخه آزمایشی سایت خبری تحلیلی الف پرس ؟


بسیار عالی
عالی
متوسط
ضعیف