درباره ی ما :


 

بنام ایزدمنان

سایت خبری تحلیلی الف پرس روز جمعه 1395/11/15 افتتاح گردید.
این پایگاه خبری تحلیلی به هیچ جریان و گروهی وابسته نبوده و کاملا مستقل عمل خواهد کرد و در حال حاضر نسخه مورد استفاده شما مخاطبین گرامی آزمایشی بوده و به لطف پروردگار به زودی نسخه نهایی آن منتشر خواهد شد.
این سایت با رویکردی متفاوت در نظر دارد از طریق ارائه اطلاعات دقیق و جامع تصویری عینی را از واقعیت های خبری داخلی و بین المللی در حوزه های مختلف برای شما مخاطبان ترسیم نماید و بخش های مجزایی جهت پرداختن به مسایل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، ورزشی، بین الملل و... برای آن در نظر گرفته شده که جمعی از متفکران و اساتید حوزه های مختلف راهبری آن را بر عهده دارند . . .

. . .و یقین بدانید ما آمده‌ایم تا بمانیم. تلاشمان بر این است که ماندنمان نتایج مثبتی برای میهنمان داشته باشد.اما این نتایج توسط ما برنامه‌ریزی نشده است .ما آزادیم و رها و تنها بر معیارهای خبر و بی طرفی پایبندیم.
یک رسانه واقعی و بیطرف هرگز از پیش تعیین نمی‌کند که قصد دارد پروژه‌ای را به پیش ببرد.این کار رسانه نیست، کار رسانه صرفاً اطلاع رسانی در چارچوب قوانین و مقرارت کشور است و بی‌تردید قضاوت درباره این اخبار با مخاطبان و افکار عمومی است . از اینرو ما نیامده ایم تا قضاوت کنیم. تنها آمده ایم اطلاع رسانی کرده و در این راه نیازمند حمایت شما خوبان هستیم.


مدیریت پایگاه خبری تحلیلی الف پرس

نظر شما

نظر شما بازدید کننده گرامی نسبت به نسخه آزمایشی سایت خبری تحلیلی الف پرس ؟


بسیار عالی
عالی
متوسط
ضعیف